PRZYDZIAŁ DO GRUP TRENINGOWYCH NA SEZON 2018/2019.

Szanowni Państwo! W rozwinięciu prezentujemy przydział zawodników do poszczególnych grup treningowych w sezonie 2018/2019.

Ta informacja w korelacji z prezentowanym w odrębnej wiadomości grafikiem zajęć powinna pozwolić Państwu i dzieciom dobrze przygotować się do nowego sezonu, który startuje już 3 września!

Przydziału do poszczególnych grup dokonujemy zawsze przed rozpoczęciem sezonu dla właściwego dalszego rozwoju sportowego każdego z dzieci na podstawie dogłębnych, długoterminowych analiz i dyskusji wewnątrz sztabu szkoleniowego Akademii.

Każda grupa treningowa, a w niej każdy zawodnik w nowym sezonie będą mieli zapewnione takie same warunki szkoleniowe jeśli chodzi o czas trwania zajęć oraz podejście i zaangażowanie trenerów. Ilość ewentualnych rozgrywek natomiast będzie zależna przede wszystkim od wieku zawodników, frekwencji na zajęciach, aktualnych umiejętności i zdolności w szerokim ujęciu (technika, myślenie, motywacja, motoryka), zaangażowania, odpowiednich przeciwników i ich chęci do gry z naszymi zespołami.

Bardzo prosimy o umieszczenie piłki nożnej w harmonogramach Państwa dzieci na wysokim, a najlepiej najwyższym miejscu ? Frekwencja bowiem ma kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego, piłkarskiego i mentalnego, który odbywa się na co dzień w naszym procesie szkoleniowo-wychowawczym.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wniosków lub braku nazwiska dziecka na listach prosimy o kontakt – e-mail: biuro@kspn.pl lub tel. 501 194 240.

 

KAPUSTKA U-13

  1. Balwierz Paweł
  2. Barczyński Kacper *
  3. Bobrowicz Damian
  4. Cebula Krzysztof **
  5. Dubas Patryk
  6. Durda Miłosz *
  7. Kalinka Oliwier
  8. Kania Maciej
  9. Kaperek Kamil
  10. Lewandowski Kacper
  11. Marynowski Marek **
  12. Mielnik Paskal
  13. Musiał Jakub
  14. Petriczek Radosław
  15. Schmidt Fabian
  16. Walas Kacper
  17. Zabdyr Gerard *
  18. Zawalski Tymon

 

LEWANDOWSKI U-13

  1. Ankowski Marcel
  2. Bobek Olivier
  3. Buczyński Mateusz
  4. Ćwikło Bartłomiej
  5. Doniec Paweł
  6. Drożdż Dominik
  7. Drożdż Karol
  8. Golec Jan
  9. Grabski Wojciech
  10. Jaksa Ernest
  11. Kieć Maciej
  12. Maniek Jakub
  13. Piszczyński Seweryn
  14. Porada Filip *
  15. Raźny Maciej
  16. Scholtyssek Fabian
  17. Wais Wojciech
  18. Ziemba Kacper

 

GROSICKI U-12

  1. Bajak Szymon
  2. Bartula Franciszek
  3. Chmura Maciej
  4. Gabor Bartłomiej
  5. Gastoł Szymon
  6. Krakowski Oskar
  7. Kulig Bartosz
  8. Kustra Antoni
  9. Kwiatkowski Jakub
  10. Mrugalski Mateusz
  11. Płachta Wiktor
  12. Sasiński Franciszek
  13. Śliwa Szymon
  14. Wiater Adam
  15. Wojas Franciszek
  16. Zając Marcel
  17. Zawadziński Iwo

 

ZIELIŃSKI U-12

  1. Busz Karol **
  2. Cetera Bartłomiej
  3. Derejczyk Szymon **
  4. Filipczyk Mateusz
  5. Giza Szymon
  6. Gryz Wiktor
  7. Kołodziejczyk Jakub
  8. Kosmała Franciszek
  9. Lisewski Maciej
  10. Łoziński Julian **
  11. Mańczak Sebastian
  12. Melibruda Tomasz *
  13. Nowakowski Jakub
  14. Panczakiewicz Leon
  15. Siwek Aleksander *
  16. Skalmierski Bartosz
  17. Sowa Stanisław
  18. Tokarz Jan **
  19. Tomczyk Olgierd **
  20. Twaróg Jakub
  21. Wachowski Igor
  22. Węgrzyński Kacper
  23. Zamerlak Filip
  24. Zhdanovich Victor

 

KRYCHOWIAK U-11

  1. Braum Tymon
  2. Bryk Aleksander
  3. Ćwikło Szymon
  4. Czarnecki Marcel
  5. Grabczak Michał
  6. Jordanek Kacper
  7. Kozubek Szymon
  8. Pawlik Michał
  9. Seweryn Wiktor
  10. Śliwa Przemysław
  11. Sokołowski Patryk
  12. Ster Jakub
  13. Strojek Oliwier
  14. Szczepaniak Filip
  15. Tylek Dawid
  16. Uzar Jakub
  17. Wróblewski Antoni
  18. Zębala Adam **

 

LINETTY U-11

  1. Błaszczyk Franciszek
  2. Boryło-Osowski Tymon
  3. Brożek Wiktor
  4. Czepiel Igor
  5. Czernek Jakub *
  6. Człowiekowski Jan
  7. Ebo Patryk **
  8. Koroszec Jan
  9. Lewandowski Wojciech
  10. Machała Szymon **
  11. Machnik Bartosz
  12. Materka Tomasz *
  13. Pająk Antoni
  14. Przywora Adam
  15. Pyka Oliwier
  16. Sorys Oliwier
  17. Straszak Bartosz
  18. Szczotka Adam
  19. Tyrała Sebastian
  20. Walasek Jakub
  21. Waluś Witold
  22. Wójcik Martyna

 

PAZDAN U-10

  1. Babiarz Mikołaj
  2. Bartula Leon
  3. Bednarek Oskar
  4. Bednarski Antoni
  5. Cieluch Karol
  6. Gatlik Łukasz
  7. Jagiełło Bartosz
  8. Jakusz-Gostomski Filip
  9. Janik Oskar **
  10. Jaśkowiec Filip
  11. Klimala Adam
  12. Knytel Stanisław
  13. Kochan Karol
  14. Kosek Jan
  15. Kowaliczek Dominik
  16. Machno Damian
  17. Nosek Szymon **
  18. Nowacki Jakub
  19. Piasta Jakub
  20. Pokrzywa Ignacy
  21. Przybył Mikołaj
  22. Stopa Tymon
  23. Zieliński Kacper

 

PISZCZEK U-10

  1. Ajszpur Franciszek
  2. Babiuch Bartosz
  3. Babiuch Filip
  4. Bałaziński Adam
  5. Biedroń Julian **
  6. Bukowski Jakub
  7. Buła Kacper
  8. Czogała Paweł
  9. Dębosz Jan **
  10. Frączek Kacper **
  11. Gawroński Wiktor
  12. Grela Jakub
  13. Grzywna Maksymilian
  14. Knotek Alan
  15. Konior Adam **
  16. Kozłowski Jan **
  17. Krok Krzysztof
  18. Leschev Alexey **
  19. Lewandowski Oliwier
  20. Luther Kacper
  21. Madej Bartosz **
  22. Marynowski Marcin **
  23. Mrugalski Tomasz
  24. Nędza Piotr
  25. Ochotnicki Antoni
  26. Pastuszka Benjamin
  27. Sterecki Mateusz
  28. Suliga Mikoła
  29. Szmid Maciej **
  30. Szwarc Ewelina
  31. Targosz Paweł
  32. Walas Alan **
  33. Wasylewicz Konrad **
  34. Woźniak Wojciech

 

BORUC U-9

  1. Babushyn Chrom **
  2. Biela-Abreu Szymon
  3. Bondal Ksawery
  4. Borowicz Mikołaj
  5. Czarniewski Hubert
  6. Derejczyk Maksymilian **
  7. Dymek Oskar
  8. Dzierzgowski Olaf
  9. Gawron Marcin
  10. Gierlach Jakub **
  11. Giermek Jan
  12. Grenda Kacper **
  13. Jachimowski Iwo
  14. Jankowski Maksymilian **
  15. Juszkiewicz Ignacy **
  16. Konior Jacek
  17. Kornecki Jan
  18. Krasny Jakub
  19. Ludwiczak Bartosz
  20. Maciejewski Aleksander
  21. Mucha Filip
  22. Natkaniec Franciszek **
  23. Ogrodnik Jakub **
  24. Orłowski Stanisław **
  25. Piórecki Dominik
  26. Stawiarz Sebastian
  27. Stepaniak Igor
  28. Stolarz Szymon
  29. Tcariapkin Lev **
  30. Zatoń Kajetan **
  31. Zięcina Hubert
  32. Żelazny Michał **

 

GLIK U-9

  1. Bazan Jakub
  2. Furtak Patryk
  3. Gacek Franciszek
  4. Jamróz Oliver
  5. Kilian Ignacy
  6. Komar Adam
  7. Konopacki Adam
  8. Konopacki Hubert
  9. Kosmała Antoni
  10. Lach Michał
  11. Lipiarz Wiktor
  12. Lorenc Tymoteusz
  13. Maniek Kacper
  14. Męzik Oliwier
  15. Mrowiec Szymon
  16. Nowak Adrian
  17. Ostrowski Krzysztof
  18. Pala Arkadiusz
  19. Pyrek Wojciech
  20. Rydarowicz Szymon
  21. Tutak Tymon
  22. Słupczyński Dawid
  23. Warot Dawid
  24. Zając Miłosz
  25. Zielniok Tymon

 

MILIK U-9

  1. Augustyn Bartosz
  2. Biela Maciej
  3. Czerwiński Wojciech
  4. Dudek Szymon
  5. Juszczyk Bartosz
  6. Kaczówka Szymon
  7. Kobylas Michał
  8. Kokoszka Michał
  9. Konieczny Piotr **
  10. Marzec Marcel
  11. Moskal Antoni
  12. Oczkowski Aleksander
  13. Pawlus Michał **
  14. Perwenis Natan
  15. Rozkosz Filip
  16. Staszek Jakub
  17. Stawarczyk Hubert **
  18. Szwed Jan
  19. Ślósarczyk Szymon
  20. Śniegucki Piotr
  21. Urbaniec Sebastian **
  22. Wolski Kamil

 

BŁASZCZYKOWSKI U-8

  1. Atangana Gabriel
  2. Baluś Błażej
  3. Bielawski Jakub
  4. Bednarski Franciszek
  5. Czarnik Adam
  6. Ferenc Adam
  7. Jordanek Mikołaj
  8. Kociuba Adam
  9. Koń Beniamin
  10. Kordas Ignacy
  11. Latała Tomasz *
  12. Lekki Antoni
  13. Maziarek Radosław
  14. Mokwa Tomasz
  15. Ożóg Leon **
  16. Rynkar Franciszek
  17. Składzień Jan
  18. Snopkowski-Spera Wojciech
  19. Szczepanowicz Jakub
  20. Worotniak Jan

 

JĘDRZEJCZYK U-8

  1. Chmielewski Bruno **
  2. Chrobak Filip **
  3. Furmanek Piotr **
  4. Gebel Kamil
  5. Gleń Gabriel
  6. Kapel Piotr **
  7. Knap Krzysztof
  8. Kołodziejczyk Krystian *
  9. Kopczyk Sebastian
  10. Krasny Bartosz **
  11. Lancewicz Bruno **
  12. Marchwiński Piotr **
  13. Marciński Krzysztof **
  14. Marzec Michał **
  15. Motyka Michał **
  16. Mróz Piotr
  17. Nowotarski Bartosz **
  18. Plisko Mateusz
  19. Posłajko Filip
  20. Puchacewicz Michał **
  21. Pustelny Jan
  22. Rentflejsz Bartosz
  23. Róż Sebastian
  24. Skraba Dawid
  25. Skucha Bartłomiej **
  26. Stepaniak Radosław
  27. Szczepański Julian **
  28. Ślusarczyk Igor
  29. Włodarczyk Filip
  30. Wojewódzki Julian **
  31. Wyrwa Jakub
  32. Żmuda Marcel **

 

RYBUS U-8

  1. Błaszczyk Wojciech *
  2. Bogdański Adam
  3. Buzdygan Łukasz
  4. Cienkosz Patryk **
  5. De Brouwer Maximilian
  6. Grabek Kacper
  7. Imrecze Miłosz
  8. Karaś Karol
  9. Krawiec Karol **
  10. Kubis Maksymilian
  11. Madej Andrzej
  12. Magryta Wojciech
  13. Pałka Olaf
  14. Papierz Igor
  15. Rusztowicz Maciej
  16. Siuda Mikołaj
  17. Stopa Leon
  18. Strusiński Antoni
  19. Weresiński Jakub
  20. Więcaszek Kacper

 

BEDNAREK U-7

  1. Batkiewicz Igor **
  2. Biały Adrian
  3. Bies Ignacy **
  4. Bundyra Radosław
  5. Dyduła Wiktor
  6. Gagaczowski Franciszek **
  7. Garbień Mateusz **
  8. Gleń Michał
  9. Huras Ryszard **
  10. Janas Stanisław
  11. Komorowski Oskar **
  12. Kuleczka Ksawery **
  13. Kuleczka Mikołaj **
  14. Kuropatwa Antoni **
  15. Lesiak Ignacy **
  16. Łazarz Maciej **
  17. Michalak Mateusz
  18. Michalik Jan
  19. Mróz Nikodem
  20. Nurek Jakub **
  21. Orłowski Jan **
  22. Pasternak Maximilian **
  23. Piekara Borys
  24. Poterek Nikodem
  25. Skałecki Franciszek **
  26. Szydłowski Aleksander **
  27. Ślęzak Oliwier **
  28. Tang Anton **
  29. Twaróg Mateusz **
  30. Vrublevskyi Veresaj
  31. Vrublevskyi Volodar
  32. Zaręba Wojciech **

 

FABIAŃSKI U-7

  1. Budyn Bernard
  2. Dąbrowski Piotr
  3. Dzbęk Witold
  4. Fundament Jakub *
  5. Gawlik Wojciech
  6. Helwig Oskar
  7. Jurkiewicz Julian
  8. Kasprzyk Oskar
  9. Kucab Adam
  10. Łachman Michał
  11. Łazarz Alex
  12. Łoboda Adam
  13. Matusiak Krzysztof
  14. Mączyński Hugo
  15. Mushenyk Vladyslav
  16. Ochał Robert
  17. Prochownik Mateusz
  18. Rodak-Tomczyk Jan
  19. Starzak Stefan
  20. Stępień Hubert
  21. Szajkiewicz Karol *
  22. Szelest Maksymilian
  23. Wójcik Aleksander
  24. Wróbel Jakub

 

NAWAŁKA U-7

  1. Brożek Kacper
  2. Chojnacki Bartosz
  3. Kieruszyn Jakub
  4. Kosek Mikołaj
  5. Kozień Jakub
  6. Kurczyński Jan
  7. Kwiatkowski Szczepan
  8. Lisowski Dariusz *
  9. Machnicki Marcel
  10. Manecki Stanisław
  11. Michorczyk Marcin
  12. Piwowarczyk Hubert
  13. Richards Michał
  14. Sikora Franciszek
  15. Siwiec Adam
  16. Szczepański Antoni
  17. Szmolke Stanisław **
  18. Targosz Marcin
  19. Wacław Tomasz

 

KOWNACKI U-6

  1. Bąk Mateusz **
  2. Bielawski Sebastian **
  3. Brak Aleksander **
  4. Brzegowy Jan **
  5. Chalcarz Miłosz
  6. Ciało Aleks **
  7. Chrzanowski Gustaw **
  8. Fedaczyński WIktor **
  9. Flak Kacper **
  10. Gawroński Daniel **
  11. Grzywna Franciszek **
  12. Kijowski Filip **
  13. Klima Juliusz **
  14. Konior Aleksander **
  15. Miller Wojciech **
  16. Nowak Leon **
  17. Ogrodnik Wojciech **
  18. Opaliński Tomek **
  19. Orliński Jan **
  20. Ptasiński Miłosz **
  21. Pytel Mateusz ** (piątki)
  22. Skraba Mikołaj
  23. Sobota Mateusz **
  24. Stopka Jakub **
  25. Tylek Filip **

 

SZCZĘSNY U-6

  1. Anielski Wojciech **
  2. Bazan Mateusz **
  3. Bąk Tymoteusz **
  4. Bogusławski Antoni **
  5. Boroń Mateusz **
  6. Byj Kacper **
  7. Ciupak Maksymilian **
  8. Czepiec Natan **
  9. Czyż Stanisław **
  10. Dyczkowski Konrad **
  11. Gierat Bartłomiej **
  12. Grenda Wiktor **
  13. Haczmerian Borys **
  14. Michali Karol **
  15. Nowak Leon **
  16. Pawlik Jan **
  17. Pytel Mateusz ** (poniedziałki)
  18. Skiba Wiktor **
  19. Spisak Jakub **
  20. Streltsova Nina **
  21. Streltsov Roman **
  22. Tylek Bartosz **
  23. Wiklik Mikołaj **

 

PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE MALUCHY:

  1. Adamus Franciszek /śr. 17/
  2. Balon Grzegorz /pt. 18/
  3. Bartosik Bartłomiej /śr. 18/
  4. Bąk Marek /pt. 18/
  5. Bobowiec Tymon /śr. 17/
  6. Bogdański Jan /pt. 18/
  7. Cienkosz Krystian /śr. 18/
  8. Cisło Aleksander /śr. 17/
  9. Drozdowski Jan /śr. 17/
  10. Fortuna Jan /śr. 17/
  11. Frań Beniamin /śr. 17/
  12. Ganiewski Witold
  13. Gogola Kacper
  14. Janas Konstanty
  15. Janas Aleksander
  16. Jaskierny Jan /śr. 18/
  17. Jastrzębski Wojciech /śr. 17/
  18. Jeżyna Franciszek /wt. 17/
  19. Kiermasz Filip /wt. i pt. 18/
  20. Klichowski Borys /pt. 17/
  21. Kosoń Dominik /wt. 18/
  22. Krasowski Jakub /pt. 17/
  23. Kropidłowski Cyryl /wt. 17/
  24. Kurczyński Maciej /pt. 17/
  25. Latawiec Adam /wt. 17/
  26. Łakota Mateusz /wt. 17/
  27. Majkowski Ksawery /wt. 17/
  28. Malec Paweł
  29. Marek Maksymilian
  30. Milc Aleksander /wt. 17/
  31. Najduk Karol
  32. Narolski Szymon /śr. 18/
  33. Piwowoński Grzegorz /wt. 18/
  34. Podolec Jan
  35. Poleszczyk Krzysztof /wt. 17/
  36. Postek Michał /śr. 18/
  37. Rułka Leon
  38. Rynkar Jakub
  39. Sala Jakub /wt. 17/
  40. Siedlarz Piotr /śr. 18/
  41. Suska Natan /wt. 17/
  42. Uzar Mateusz /wt. 17/
  43. Waliszczak Adam /śr. 17/
  44. Wilkoszewski Igor
  45. Wolski Adam /wt. 18/
  46. Zelek Szymon
  47. Zięcina Eryk /wt. 18/
  48. Zięcina Patryk /wt. 18/
  49. Znamirowski Filip /wt. 18/
  50. Żaba Łukasz
  51. Żak Antoni /śr. 17/

 

DZIEWCZYNKI

  1. Adamczyk Maria **
  2. Cisło Celina
  3. Czepiec Amelia
  4. Firlej Natalia **
  5. Klimowicz-Górowska Antonina
  6. Kowaliczek Alicja
  7. Lis Martyna
  8. Łach Magdalena **
  9. Mikulska Bogna
  10. Mikulska Sara
  11. Urbanek Urszula
  12. Wojas Barbara
  13. Wojtaszek Maja
  14. Zaręba Nadia **

 

———-

* prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019

** konieczność dokonania oficjalnego zapisu (na zebraniach lub dyżurach we wrześniu)

INNE WPISY

F
F