Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GRAFIK treningów w OKRESIE ZIMOWYM sezonu 2018/2019.

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy bardzo szczegółowy harmonogram zajęć wszystkich grup treningowych w nadchodzącym okresie zimowym. W najbliższych dniach w grafiku pojawią się również terminy sportów uzupełniających, które w większości ruszą wraz z nowym grafikiem.

Nowy harmonogram w pełnej formie zacznie obowiązywać w dniu 12 listopada br. dla wszystkich grup i w takim kształcie funkcjonował będzie do końca marca 2019 roku.

Natomiast do 4 listopada br. obowiązuje jeszcze grafik letni, a w tygodniu pomiędzy 5 a 11 listopada grafik będzie mieszany (letnio-zimowy) i podawany do Państwa wiadomości przez Trenerów poszczególnych grup.

Na pewno od 5 listopada br. obowiązują już wszystkie terminy treningów w halach, czyli SP 49, SP 54, ZSP 7 oraz OSiR Kolna.

 

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
Juniorzy U-18
2001/2002/2003

Trenerzy: P.Dobroch
Ł.Terlecki
II trenerzy: P.Kamiński
S.Żurawiecki
19:15-20:00
(trening motoryczny)
20:00-21:15
J&J Sport Center boisko 2/3
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko 2/3
17:30-20:30
trening siłowy w grupach
sala motoryczna stadion Pogoni
19:00-20:30
J&J Sport Center
boisko 2/3
TRAMPKARZE U-15 2004

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Żurek
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:30-19:15
trening siłowy
sala motoryczna stadion Pogoni
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
TRAMPKARZE U-14 2005

Trener: B.Jewstrat
II trener: M.Tomala
18:30-19:15
(trening motoryczny)
19:15-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki starsze 2006
(KAPUSTKA U-13)

Trener: P.Kotuła
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
Sala gimnastyczna SP 54 (Kraków, ul. Tyniecka 122)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki starsze 2006
(LEWANDOWSKI U-13)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: T.Karpierz
19:30-21:00
J&J Sport Center 1/3
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:45-18:30
(trening motoryczny)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki młodsze 2007
(GROSICKI U-12)

Trener: P.Kamiński
II trener: B.Jewstrat
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Młodziki młodsze 2007
(ZIELIŃSKI U-12)

Trener: M.Tomala
II trener: P.Madej
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Orliki starsze 2008
(KRYCHOWIAK U-11)

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Orliki starsze 2008
(LINETTY U-11)

Trener: T.Karpierz
II trener:
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Orliki młodsze 2009
(PAZDAN U-10)

Trener: S.Żurawiecki
II trener: Ł.Terlecki
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
18:00-19:00
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko Orik 1/2
Orliki młodsze 2009
(PISZCZEK U-10)

Trener: P.Madej
II trener: A. Jaschik
19:10-20:30
Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
18:45-20:00
Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
Orliki młodsze 2009/2010
(BERESZYŃSKI U-10)
18:30-20:00
Sala gimnastyczna SP 49 (Kraków, ul. Montwiłła-Mireckiego 29)
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:00-18:00
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
Żaki starsze 2010
(BORUC U-9)

Trener: A. Jaschik
II trener: P. Madej
17:30-18:45
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
Żaki starsze 2010
(GLIK U-9)

Trener: P.Madej
II trener: A. Jaschik
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
Żaki starsze 2010
(MILIK U-9)

Trener: P.Kamiński
II trener: M.Kaczmaryk
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
19:15-20:15
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
Żaki młodsze 2011
(BŁASZCZYKOWSKI U-8)

Trener: M.Żurek
II trener: T.Karpierz
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
Żaki młodsze 2011
(JĘDRZEJCZYK U-8)

Trener: P.Kotuła
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
Żaki młodsze 2011
(RYBUS U-7)

Trener: M.Żurek
II trener: K.Będkowska
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
18:30-19:45
Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
Skrzaty starsze 2012
(BEDNAREK U-7)

Trener: T.Karpierz
II trener: Kinga Będkowska
17:00-18:30
Sala gimnastyczna SP 49 (Kraków, ul. Montwiłła-Mireckiego 29)
17:00-18:00
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
Skrzaty starsze 2012
(FABIAŃSKI U-7)

Trener: B.Jewstrat
II trener: P.Kotuła
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Mini Futsal
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
Skrzaty starsze 2012
(NAWAŁKA U-7)

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
17:30-18:45
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa
(KOWNACKI U-6)

Trener: M.Żurek
II trener: M.Tomala
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik 1/2
17:00-18:00
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
Skrzaty młodsze 2013 grupa naborowa
(SZCZĘSNY U-6)

Trener: W.Migdał
II trener: B.Jewstrat
17:30-18:45
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
DZIEWCZYNKI 2006-2013 grupa naborowa

Trener: K.Będkowska
18:30-20:00
Sala gimnastyczna ZSP 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)
17:15-18:30
Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)

INNE WPISY

F
F