Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Club Leva odwiedził Pogoń Kraków!

Akademia ze Lwowa podczas swojej wizyty w Krakowie znalazła chwilę, aby spotkać się i rozegrać mecze sparingowe z rówieśnikami z Pogoni. Na obiekcie J&J Sport Center zobaczyliśmy świetne widowisko podczas gry dzieci, jak również dorosłych! Tak, tak mecz sparingowy również rozegrali rodzice maluchów, grając swój mecz z rodzicami chłopców z Ukrainy.
Ale zacznijmy od początku..
29 września chwilę po godzinie 15 pojawiły się grupy z rocznika 2011 oraz 2012 aby rozegrać swoje spotkanie. Mecze trwały 2 x 25 minut podczas których mogliśmy zaobserwować i porównać grę drużyn z różnych krajów i wniosek wysuwa się jeden – umiejętności techniczne były na korzyść Pogoni. Śmiało możemy stwierdzić, że to nasi chłopcy brylowali ciągle zadziwiając swoimi akcjami. Zarówno rocznik 2011 jak i 2012 dominowali nad przeciwnikiem kończąc akcje wielką ilością bramek – zwłaszcza rocznik 2012 strzelił ich mnóstwo.

Po pierwszej części zmagań nadszedł czas na spotkanie rodziców. Zespół reprezentujący barwy Pogoni był dość liczny i co warte podkreślenia składał się również z Pań, które udowodniły, że kobiety również świetnie potrafią grać w piłkę. Mecz był bardzo zacięty, lecz prowadzony w duchu fair-play. Było widać, że rodzice dali z siebie wszystko i starali się pokazać z jak najlepszej strony – w końcu młode pociechy oglądały i dopingowały tatusiów i mamusie w akcji 🙂

Po meczu dorosłych znowu na placu pojawiły się grupy z roczników 2011 i 2012, aby rozegrać mecze rewanżowe. Obraz spotkań niewiele się zmienił i dalej oglądaliśmy świetne spotkania w wykonaniu naszych drużyn. A tuż po zakończonych spotkaniach znalazła się chwila na pamiątkowe zdjęcia oraz wymianę drobnych gadżetów.

“Chłopcy z niecierpliwością czekali na te mecze, gdyż po raz pierwszy mogli się zmierzyć z zespołem z zagranicy. Dla nich jak również dla mnie było to ważne przeżycie. Bardzo się ciesze, że zaprezentowaliśmy się wyśmienicie. Jestem bardzo dumny z zawodników za ich podejście oraz grę. Jestem przekonany, że dzięki takim spotkaniom możemy tylko zyskiwać i jeszcze bardziej się rozwijać. Oczywiście wielkie podziękowania również dla rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i bardzo dobrze zaprezentowali nasz klub. Kilka treningów, takich spotkań i śmiało będą mogli podbijać naszą Polską Ekstraklasę :)” – skomentował Trener Marcin.

INNE WPISY

Dziś 15 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?