Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ciekawi goście na turnieju MLT2011!

Nie przypadkowo sobota była tak ciepła, nawet słońce chciało zobaczyć w akcji naszą drużynę z rocznika 2011 podczas rozgrywek Małopolskiej Ligi Talentów. A za tak fantastyczną grę powinno zostać do końca roku 🙂

Zadaniem naszych zawodników było zrobić wrażenie na następujących gościach: Jose Antonio z Hiszpanii – odpowiedzialny za technikę, Johny z Anglii – który oceniał walkę i zaangażowanie, Bernard z Niemiec – który szukał następcy Lewandowskiego oraz Marco z Włoch – który oceniał grę w obronie.

Nasi goście wcielili się tego dnia w role scoutów najlepszych klubów Europejskich. Patrząc na wszystkie mecze i postawę naszej drużyny, każdy z tych Panów śmiało mógł przy wszystkich nazwiskach postawić wielkiego plusa.

Po raz kolejny widzieliśmy mecze, w których dominował zespół Pogoni. Zdarzały się mecze, gdzie przeciwnik nie był w stanie nawet podejść pod naszą bramkę – co w tak młodym wieku jest rzadkością. Przede wszystkim wielką różnicę chłopcy pokazują w grze indywidualnej – technika naszych piłkarzy jest na bardzo wysokim poziomie co robi ogromne wrażenie na trenerach i widzach pozostałych drużyn. “Czy będziemy grać z tymi mocnymi?” pytali chłopcy jednej z drużyn swojego trenera – patrząc i pokazując na naszych chłopaków.

Nawet sędziowie byli pod wrażeniem. W jednym z meczów sędzia po akcji Kubka zapytał “Messi?”, a gdy kolejny zawodnik wykonał slalom gigant, to pytał trenera Marcina “czy u was to tak każdy wygląda?”

Wielkie gratulacje dla całej drużyny oraz dwóch wyróżnionych zawodników – Kamil Wolski za świetną grę i wielką ilość bramek otrzymał nagrodę MVP drużyny, a Beniamin Koń został najlepszym bramkarzem turnieju.

W turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej więc wyniki spotkań podajemy czysto informacyjnie.
KSPN Pogoń – Słowik Olkusz 3:0 (Jordanek, Wolski, Koń)
KSPN Pogoń – Bronowianka Kraków 2:2 (Baluś, Wolski)
KSPN Pogoń – Cracovia 3:1 (Wolski x 2, Koń)
KSPN Pogoń – Skalanka Skała 1:0 (Wolski)
KSPN Pogoń – Fablok Chrzanów 1:0 (Wolski)
KSPN Pogoń – Wisła Kraków 2:2 (Wolski, Koń)
KSPN Pogoń – AP 21 Chrzanów 1:2 (Bielawski)
KSPN Pogoń – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (Wolski, Bielawski)
KSPN Pogoń – KS Zakopane 1:1 (Czarnik)

J&J KSPN Pogoń Kraków: Baluś Błażej, Bielawski Jakub, Czarnik Adam, Ferenc Adam, Jordanek Mikołaj, Koń Beniamin, Wolski Kamil, Worotniak Jan

INNE WPISY

Dziś 15 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?