Ciekawi goście na turnieju MLT2011!

Nie przypadkowo sobota była tak ciepła, nawet słońce chciało zobaczyć w akcji naszą drużynę z rocznika 2011 podczas rozgrywek Małopolskiej Ligi Talentów. A za tak fantastyczną grę powinno zostać do końca roku 🙂

Zadaniem naszych zawodników było zrobić wrażenie na następujących gościach: Jose Antonio z Hiszpanii – odpowiedzialny za technikę, Johny z Anglii – który oceniał walkę i zaangażowanie, Bernard z Niemiec – który szukał następcy Lewandowskiego oraz Marco z Włoch – który oceniał grę w obronie.

Nasi goście wcielili się tego dnia w role scoutów najlepszych klubów Europejskich. Patrząc na wszystkie mecze i postawę naszej drużyny, każdy z tych Panów śmiało mógł przy wszystkich nazwiskach postawić wielkiego plusa.

Po raz kolejny widzieliśmy mecze, w których dominował zespół Pogoni. Zdarzały się mecze, gdzie przeciwnik nie był w stanie nawet podejść pod naszą bramkę – co w tak młodym wieku jest rzadkością. Przede wszystkim wielką różnicę chłopcy pokazują w grze indywidualnej – technika naszych piłkarzy jest na bardzo wysokim poziomie co robi ogromne wrażenie na trenerach i widzach pozostałych drużyn. “Czy będziemy grać z tymi mocnymi?” pytali chłopcy jednej z drużyn swojego trenera – patrząc i pokazując na naszych chłopaków.

Nawet sędziowie byli pod wrażeniem. W jednym z meczów sędzia po akcji Kubka zapytał “Messi?”, a gdy kolejny zawodnik wykonał slalom gigant, to pytał trenera Marcina “czy u was to tak każdy wygląda?”

Wielkie gratulacje dla całej drużyny oraz dwóch wyróżnionych zawodników – Kamil Wolski za świetną grę i wielką ilość bramek otrzymał nagrodę MVP drużyny, a Beniamin Koń został najlepszym bramkarzem turnieju.

W turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji końcowej więc wyniki spotkań podajemy czysto informacyjnie.
KSPN Pogoń – Słowik Olkusz 3:0 (Jordanek, Wolski, Koń)
KSPN Pogoń – Bronowianka Kraków 2:2 (Baluś, Wolski)
KSPN Pogoń – Cracovia 3:1 (Wolski x 2, Koń)
KSPN Pogoń – Skalanka Skała 1:0 (Wolski)
KSPN Pogoń – Fablok Chrzanów 1:0 (Wolski)
KSPN Pogoń – Wisła Kraków 2:2 (Wolski, Koń)
KSPN Pogoń – AP 21 Chrzanów 1:2 (Bielawski)
KSPN Pogoń – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (Wolski, Bielawski)
KSPN Pogoń – KS Zakopane 1:1 (Czarnik)

J&J KSPN Pogoń Kraków: Baluś Błażej, Bielawski Jakub, Czarnik Adam, Ferenc Adam, Jordanek Mikołaj, Koń Beniamin, Wolski Kamil, Worotniak Jan

INNE WPISY

F
F