Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

“…ale on świetnie kiwa!”

W niedzielę 30 września zawodnicy grupy RYBUS U-8 udali się do Krzęcina, aby rozegrać tam turniej szkoleniowy. Niestety nie wszystkie drużyny podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie, o czym przekonała się właśnie nasza drużyna z rocznika 2011. Zawodnicy Pogoni wstawili się na turnieju szkoleniowym w Krzęcinie, gdzie czekali na nich tylko gospodarze turnieju. Nie ma tego złego…. dzięki temu chłopcy rozegrali jeden długi mecz grając 2 x 30 minut.

Dla kilku zawodników reprezentujących na co dzień grupę Rybus, był to pierwszy mecz w barwach naszej Akademii i co ważne na pewno mogą zaliczyć go do udanych. Zresztą wszyscy zawodnicy świetnie się spisali. Zespół dominował nad rywalem pod kątem technicznym do czego przyzwyczaili już zawodnicy prowadzeni przez Trenera Marcina.

Trzeba przyznać, że Trener Marcin czasami ma nieszablonowe podejście i tutaj zapytaliśmy o sytuację z zakazem gry podeszwą jednego z zawodników.

“Czasami chłopcom brakuje wiary we własne umiejętności lub jakiegoś sygnału i taki właśnie dostał ode mnie jeden z podopiecznych – zakaz gry podeszwą. Dzięki czemu po kilku minutach na ustach wszystkich kibiców był tylko jeden chłopiec – Igor “ale on świetnie kiwa” – cały czas było słychać z trybun. Bardzo się ciesze, że “Igi” tak fantastycznie na to zareagował”

A jak Trener ocenił całe spotkanie?

“Jeśli tylko zawodnicy starają się realizować zadania podane im przed meczem, to jestem zadowolony. W tym spotkaniu starali się jak tylko mogli za co należą im się wielkie słowa uznania. Nie tylko Igor, a cała drużyna spisała się bardzo dobrze – brawo chłopcy!”

INNE WPISY

Dziś 15 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?