Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

WARSZTATY BRAMKARSKIE

KSPN Pogoń Kraków wraz z Keepers Foundation organizują warsztaty bramkarskie otwarte dla wszystkich adeptów sztuki bronienia – niezależnie od wieku, umiejętności, doświadczenia czy przynależności klubowej. Oferta skierowana jest również do kobiet.

Warsztaty odbędą się na obiektach Pogoni przy ul. Baczyńskiego 13. Program przewiduje również ćwiczenia na hali motorycznej.

Będziemy pracować nad wszystkimi elementami gry bramkarza. Pojawią się zajęcia z techniki, motoryki, taktyki, a nawet z przygotowania mentalnego. Oprócz treningów zaplanowane są zajęcia teoretyczne, spotkania, konsultacje, a także konkursy oraz niespodzianki. Każdego dnia uczestnicy będą mogli spożyć posiłek regeneracyjny.

Warsztaty codziennie rozpoczynać się będą o godz. 9.00 pierwszym półtoragodzinnym treningiem. Następnie będzie czas na zajęcia z teorii, panel dyskusyjny, przewidziane spotkania oraz posiłek. Po odpowiedniej przerwie o 13.30 ruszy drugi trening. Cykl zakończy się o godz. 15.00.

W programie nie braknie czasu na rywalizacje warsztatowiczów. Będzie można wygrać m. in. rękawice bramkarskie.

Koszt warsztatów to 390 zł. Ze względu na całokształt przygotowań, najlepiej zgłosić się do 15 czerwca. Dla osób z dalszych miejscowości organizatorzy pomogą znaleźć nocleg. Wszelkich informacji oraz zgłoszeń można dokonywać mailowo pisząc na adres: zapisy@kspn.pl bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer: 508 695 873.

Dziś 12 urodziny obchodzi

Jakub Kołodziejczyk

F
F
?