Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

POPRAD (OBÓZ BRAMKARSKI)

Zapraszamy na obóz bramkarski w słowackim Popradzie. Zawodnicy udadzą się do miasta znajdującego się u południowego podnóża Tatr w historycznym regionie Spisz. Mimo, że Poprad znany jest głównie ze sportu narodowego Słowaków, czyli hokeja na lodzie to w mieście w ostatnich czasach świetnie ma się również piłka nożna, głównie za sprawą FK Poprad, klubu walczącego dzielnie o awans do słowackiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Poprad to także niesamowite sportowe obiekty – Národné Tréningové Centrum (nowoczesny stadion o pojemności 5,7 tys. miejsc), Zimný štadión (hala lodowa o pojemności 4,3 tys. miejsc) czy Arena Poprad (piękna hala sportowa o pojemności 2 tys. miejsc). Obóz sportowy w Popradzie to będzie dla naszych zawodników prawdziwa moc atrakcji. Od treningów na doskonale przygotowanych boiskach i w warunkach górskich (miasto położone jest na wysokości 700 m n.p.m.), przez zwiedzanie pięknego starego miasta, wyprawę w Tatry Słowackie aż po szaleństwa w Aquacity – jednym z największych, geotermalnych parków wodnych na Słowacji.

Naszą bazą będzie położony blisko centrum miasta stylowy Hotel Poprad***. Kadrę szkoleniową stanowić będzie co najmniej 2 trenerów, a obóz oczywiście będzie zorganizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.

Pełny i ostateczny koszt wyjazdu to 900 złotych.

W opłatę wliczone jest:

– zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami

– wyżywienie (3 posiłki dziennie)

– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk

– korzystanie z innych udogodnień obiektu

– wycieczki i atrakcje

– zajęcia teoretyczne i analityczne, warsztaty mentalne i uzupełniające motoryczne

– transport na trasie Kraków – Poprad – Kraków

– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku

– ubezpieczenie NNW

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 31.05.2019 r. na konto główne Akademii (nr 32 1050 1445 1000 0090 8042 1572), w tytule: “obóz bramkarski”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 508 695 873

 

F
F
?