Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

KIELCE (roczniki 2008,2009,2010)

Hotel przyklejony do Suzuki Areny w Kielcach nieprzypadkowo nazywa się”Stadion”. Gdyby się uprzeć, bez wychodzenia na zewnątrz można dojść aż do tunelu prowadzącego piłkarzy najlepszych polskich klubów na murawę stadionu Korony. Podobnie jest z trenowaniem na boisku ze sztuczną murawą – w końcu drzwi wyjściowe z hotelu wyprowadzają niemal bezpośrednio na nie. Budynku w ogóle nie trzeba opuszczać też po to by korzystać z ogromnej sali gimnastycznej, która co ciekawe podzielona jest na część dla sportów zespołowych i drugą – gimnastyczną.
Wyżywienie na doskonałym poziomie gwarantuje Restauracja, a jakże “Stadion” i a jakże mieści się ona wewnątrz budynku 😉 Podobnie jest też ze znakomicie wyposażoną salą multimedialną.

Podsumowując – z doświadczenia wiemy, że Hotel “Stadion” w Kielcach gwarantuje przeprowadzenie zimowego zgrupowania piłkarskiego skrojonego idealnie do potrzeb naszego klubu i zawodników, zarówno w kwestiach mieszkalnych, żywieniowych jak i treningowych.

Z naszej strony tradycyjnie gwarantujemy organizację obozu zgodnie z przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie przede wszystkim zgłoszenie do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.

Pełny i ostateczny koszt obozu to 920 złotych. W opłatę wliczone jest: WSZYSTKO 😉 czyli:
– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami
– wyżywienie (4 posiłki dziennie)
– nielimitowane korzystanie z obiektów sportowych (boisko ze sztuczną murawą, hala sportowa)
– nielimitowane korzystanie z innych udogodnień obiektu (np. sale mutlimedialne)
– transport tam i z powrotem
– opieka wykwalifikowanych wychowawców (trenerów) i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Do zapisów zapraszamy wszystkich zawodników z grup treningowych:
– rocznika 2008 (KRYCHOWIAK U-12, LINETTY U-12)
– rocznika 2009 (PAZDAN U-11, PISZCZEK U-11)
– rocznika 2010 (BORUC U-10, GLIK U-10, MILIK U-10)

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona jedynie do 40! Obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszenia. Zapisów dokonujemy wyłącznie poprzez zaznaczenie opcji “zainteresowany” dla tego obozu w zakładce “Obozy” w systemie Sportsmanago.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w zgrupowaniu jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł najpóźniej do dnia 30.11.2019 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz zimowy”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.

Pytania ogólne dotyczące wyjazdu można kierować do nas za pośrednictwem systemu Sportsmanago lub poprzez adres e-mail: obozy@kspn.pl.

F
F
?