Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

CERTYFIKACJA PZPN

Od 1 stycznia funkcjonujemy już w nowym cyklu Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Oznacza to dla Akademii pracę w nowym systemie informatycznym, a to z kolei wymusza ponowną rejestrację dziecka. Jednak proces ten jest teraz znacznie krótszy dla wszystkich zawodników, którzy byli zgłoszeni do klubu w pierwszym cyklu certyfikacji.

Co należy zrobić?

  1. Zalogować się na konto rodzica na stronie www.laczynaspilka.pl
  2. Wejść na profil dziecka
  3. Po wejściu na profil dziecka nad jego danymi pojawi się czerwony pasek z napisem “Program certyfikacji PZPN: wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce” oraz białym przyciskiem “Złóż wniosek”. Należy kliknąć ten przycisk (miejsce jest oznaczone niebieską obramówką na zdjęciu poniżej).
  4. Po kliknięciu przcisku otworzy się formularz, w którym należy znaleźć “Pogoń Kraków” wśród szkółek piłkarskich w Krakowie oraz wypełnić konieczne dane i wysłać wniosek.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt bezpośrednio z działem wsparcia PZPN dzwoniąc na nr 732 122 222, a następnie wybierając nr wew. 5 lub wysyłając maila na wsparcie@pzpn.pl.

Powyższe działania dotyczą jedynie wszystkich zawodników i zawodniczek z grup akademii piłkarskiej w kategoriach skrzat, żak, orlik i młodzik. Dla starszych lub młodszych dzieci nie ma potrzeby rejestracji.


Dziś 9 urodziny obchodzi

Szymon Niewęgłowski

Dziś 12 urodziny obchodzi

Tomasz Srogosz

Dziś 18 urodziny obchodzi

Bartosz Gębala

F
F
?