Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Badania sportowe 25.06.22.

25 czerwca (sobota) odbędzie się kolejna w tym roku, ostatnia przed wakacjami i ostatnia po “starej” cenie sesja dedykowanych dla naszej akademii badań medycyny sportowej, które realizuje Health Sport Management.

Badania odbywają się przy ul. Lekarskiej 1. Obowiązują maseczki ochronne! Osoby przeziębione lub z podejrzanymi objawami prosimy o pozostanie w domach.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningi, mecze i inne regularne aktywności fizyczne) jest posiadanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania piłki nożnej.

Rodzicom dzieci trenujących w akademiach uczestniczących w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN (czyli m.in. w naszej akademii) zaleca się uzyskiwanie zaświadczeń u wyspecjalizowanych lekarzy medycyny sportowej.

Poniżej szczegóły dotyczące zapisów na badania. Cała informacja znajduje się również w zakładce “Dla rodziców -> Badania lekarskie”.


ZAPISYWAĆ SIĘ MOŻNA NA NASTĘPUJĄCY TERMIN:

  • 25 czerwca (sobota) w godz. 8:30-11:00

UWAGA! Szczegółowe informacje o tym jak dokonać zapisu znajdują się w systemie Protrainup w “ogłoszeniach” w zakładce “klub”.

Wszelkie pytania dotyczące badań prosimy kierować mailowo na podstawowy klubowy adres: biuro@kspn.pl


WARUNKI TECHNICZNE LEKARSKICH BADAŃ SPORTOWYCH:

Koszt: 200 zł

Zakres:

  • badania analityczne (krew, mocz, glukoza)
  • EKG
  • konsultacja ortopedyczna
  • orzeczenie lekarza sportowego

Termin ważności: 12 miesięcy

Płatne w dniu badań na miejscu. Obowiązkowo należy posiadać próbkę moczu dziecka z dnia badania (w specjalnym pojemniku / probówce). Prosimy, by osoby, które będą miały przeprowadzane badania laboratoryjne były na czczo lub po bardzo lekkim śniadaniu na minimum 1,5 h przed badaniem analitycznym krwi.

INNE WPISY

F
F
?