Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Badania sportowe 25.02.23.

25 lutego (sobota) odbędzie się sesja dedykowanych dla naszej akademii badań medycyny sportowej, które realizuje Health Sport Management. UWAGA! Będzie to ostatni termin na początku roku. Kolejne planowane są dopiero w wakacje!

Badania odbywają się przy ul. Lekarskiej 1. Obowiązują maseczki ochronne! Osoby przeziębione lub z podejrzanymi objawami prosimy o pozostanie w domach.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningi, mecze i inne regularne aktywności fizyczne) jest posiadanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania piłki nożnej.

Rodzicom dzieci trenujących w akademiach uczestniczących w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN (czyli m.in. w naszej akademii) zaleca się uzyskiwanie zaświadczeń u wyspecjalizowanych lekarzy medycyny sportowej.

Poniżej szczegóły dotyczące zapisów na badania. Cała informacja znajduje się również w zakładce „Dla rodziców -> Badania lekarskie”.


ZAPISYWAĆ SIĘ MOŻNA NA NASTĘPUJĄCY TERMIN:

  • 25 lutego (sobota) w godz. 9:30-12:00

UWAGA! Szczegółowe informacje o tym jak dokonać zapisu znajdują się w systemie Protrainup w „ogłoszeniach” w zakładce „klub”.

Wszelkie pytania dotyczące badań prosimy kierować mailowo na podstawowy klubowy adres: biuro@kspn.pl


WARUNKI TECHNICZNE LEKARSKICH BADAŃ SPORTOWYCH:

Koszt: 250 zł

Zakres:

  • badania analityczne (krew, mocz, glukoza)
  • EKG
  • konsultacja ortopedyczna
  • orzeczenie lekarza sportowego

Termin ważności: 12 miesięcy

Płatne w dniu badań na miejscu. Obowiązkowo należy posiadać próbkę moczu dziecka z dnia badania (w specjalnym pojemniku / probówce). Prosimy, by osoby, które będą miały przeprowadzane badania laboratoryjne były na czczo lub po bardzo lekkim śniadaniu na minimum 1,5 h przed badaniem analitycznym krwi.

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Mikołaj Gołda

Dziś 13 urodziny obchodzi

Mikołaj Przybył

F
F
?