Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Badania sportowe 10.02.24.

10 lutego (sobota) odbędzie się jedyna w okresie zimowym sesja dedykowanych dla naszej akademii badań medycyny sportowej, które realizuje Health Sport Management.

Badania odbywają się przy ul. Lekarskiej 1.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningi, mecze i inne regularne aktywności fizyczne) jest posiadanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania piłki nożnej.

Ponadto od 1.09.2023 r. obowiązkowo wszyscy zawodnicy zarejestrowani w systemie certyfikacji szkółek piłkarskich w Polsce muszą posiadać aktualne badania wprowadzone do elektronicznego systemu zarządzającego. Udział w treningach bez zaświadczenia nie będzie więc możliwy.  

Poniżej szczegóły dotyczące zapisów na badania. Cała informacja znajduje się również w zakładce „Dla rodziców -> Badania lekarskie”.


ZAPISYWAĆ SIĘ MOŻNA NA NASTĘPUJĄCY TERMIN:

  • 10 lutego (sobota) w godz. 8:00-12:00

UWAGA! Szczegółowe informacje o tym jak dokonać zapisu znajdują się w systemie Protrainup w „ogłoszeniach” w zakładce „klub”.

Wszelkie pytania dotyczące badań prosimy kierować mailowo na podstawowy klubowy adres: biuro@kspn.pl


WARUNKI TECHNICZNE LEKARSKICH BADAŃ SPORTOWYCH:

Koszt: 250 zł

Zakres:

  • badania analityczne (krew, mocz, glukoza)
  • EKG
  • konsultacja ortopedyczna
  • orzeczenie lekarza sportowego

Termin ważności: 12 miesięcy

Płatne w dniu badań na miejscu. Obowiązkowo należy posiadać próbkę moczu dziecka z dnia badania (w specjalnym pojemniku / probówce). Prosimy, by osoby, które będą miały przeprowadzane badania laboratoryjne były na czczo lub po bardzo lekkim śniadaniu na minimum 1,5 h przed badaniem analitycznym krwi.

INNE WPISY

F
F
?