Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

HARMONOGRAM TRENINGÓW

Poniższy grafik zajęć obowiązuje od 6 kwietnia 2021 r. do 2 lipca 2021 r.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA /
NIEDZIELA
JUNIORZY U-19
2002-2005

Trenerzy: P.Dobroch, Ł.Terlecki
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
18:00-20:00
motoryka w grupach
sala motoryczna B13
18:30-20:00
stadion Pogoni
18:30-20:00
stadion Pogoni
20:00-21:30
stadion Pogoni
1. liga okręgowa junior starszy A1

1. liga okręgowa junior młodszy B1
LEWANDOWSKI U-15
2006/2007

Trenerzy: M.Kaczmaryk
II trener: P.Madej
19:15-20:45
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna B13)
17:30-18:15
stadion Pogoni
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko
1. liga okręgowa trampkarz C1

Małopolska Liga Trampkarzy C2
KĘDZIORA U-15
2006/2007

Trener: S.Żurawiecki
II trener: D.Klimczak
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
18:30-20:00
stadion Pogoni
2. liga okręgowa C1 (gr. 12)
KRYCHOWIAK U-13
2008

Trener: M.Kaczmaryk
II trener: P.Dobroch
17:45-19:15
stadion Pogoni
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna B13)
17:30-18:15
stadion Pogoni
18:30-20:00
stadion Pogoni
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
1. liga okręgowa D1
LINETTY U-13
2008

Trener: Ł.Woźniak
II trener: D.Izworski
19:15-20:45
stadion Pogoni
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko
16:00-16:45
motoryka
sala motoryczna
stadion Pogoni
19:00-20:30
stadion Pogoni
3. liga okręgowa D1 (gr. 14)
PAZDAN U-12
2009

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko
19:15-20:45
stadion Pogoni
16:30-18:00
stadion Pogoni
16:45-17:30
motoryka (sala motoryczna)
17:30-18:15
stadion Pogoni
Małopolska Liga Młodzików D2
PISZCZEK U-12
2009

Trener: M.Sroka
II trener: M.Ciesielski
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko
17:30-18:15
motoryka
sala motoryczna
stadion Pogoni
17:30-19:00
stadion Pogoni
17:00-18:30
stadion Pogoni
Liga okręgowa młodzika młodszego D2 (gr. 12)
BORUC U-11
2010/2011

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda / D.Klimczak
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/4
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko orlik
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
GLIK U-11
2010

Trener: M.Tomala
II trener: M.Kaczmaryk
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/4
16:45-18:15
J&J Sport Center boisko orlik
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
MILIK U-11
2010

Trener: P.Batkiewicz
II trener: M.Tomala
17:45-19:15
stadion Pogoni
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko 1/2
Sparingi
Turnieje
BŁASZCZYKOWSKI U-10
2011

Trener: M.Żurek
II trener: S.Żurawiecki
16:00-17:30
stadion Pogoni
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
RYBUS U-10
2011

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko 1/3
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko orlik
Sparingi
Turnieje
BEDNAREK U-9
2012

Trener: T.Karpierz
II trener: P.Batkiewicz
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko orlik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
NAWAŁKA U-9
2012

Trener: M.Sroka
II trener: N.Pajda
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko 1/3
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko 1/3
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
KOWNACKI U-8
2013

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/3
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko orlik
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
SZCZĘSNY U-8
2013

Trener: D.Izworski
II trener: Ł.Kopycki
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko orlik
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko 1/3
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
KAPŁON U-7
2014

Trener: M.Żurek
II trener: P.Madej
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
Turnieje
PIĄTEK U-7
2014

Trener: T.Karpierz
II trener: M.Sroka
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
ZIELIŃSKI U-6
2015

Trener: P.Madej
II trener: M.Żurek
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko 1/6
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko 1/3
Sparingi
Turnieje
FABIAŃSKI U-6
2015

Trener: D.Klimczak
II trener: N.Pajda
Asystent: M.Aleksandrowski
18:00-19:15
J&J Sport Center boisko mini
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko 1/6
Sparingi
DZIEWCZYNKI 2008-2015 (naborowa)

Trenerka: N.Pajda
17:10-18:20
J&J Sport Center boisko mini
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko 1/6

Dziś 10 urodziny obchodzi

Franciszek Bednarski

F
F
?