UWAGA! Ważne informacje organizacyjne związane z funkcjonowaniem na obiekcie J&J!

SONY DSCSzanowni Państwo! Jeszcze raz przypominamy zasady funkcjonowania na obiekcie J&J Sport Center, szczególnie w okresie zimowym. Bardzo prosimy nie tylko o zapoznanie się z poniższymi informacjami, ale i wdrażanie ich do codziennego harmonogramu treningów dziecka w ośrodku sportowym, który zapewnia naszej akademii doskonałe warunki treningowe.

Ponieważ w godzinach popołudniowych z oferty ośrodka korzysta wielu klientów indywidualnych oraz gości hotelowych, zależy nam bardzo, aby nasza obecność nie utrudniała ich obsługi. Stąd nasze prośby:

1. Prosimy o punktualne dostarczenie i odebranie dziecka z zajęć treningowych. Jeśli nie jest to konieczne, nie należy przyjeżdżać z dużym wyprzedzeniem.

2. Po odprowadzeniu dziecka do szatni i pozostawieniu pod opieką trenera, prosimy przebywać wyłącznie w pobliżu szatni. Obszar recepcji należy pozostawić wolny. Recepcja jest miejscem obsługi Klienta korzystającego z usług ośrodka, miejscem gdzie panuje cisza, a ciąg komunikacyjny jest sprawny.

W przeciwnym razie prosimy opuścić obiekt do czasu odbioru dziecka.

3. Na terenie całego ośrodka prosimy o zachowanie względnej ciszy, kulturę i szacunek względem wszystkich osób, poszanowanie mienia, a także dbanie o jak najlepszy wizerunek ośrodka i Akademii.

4. Zachęcamy do tego, by dzieci przebierały się samodzielnie. Jeśli konieczna jest pomoc rodziców to przebieramy dzieci tylko i wyłącznie w wyznaczonych szatniach, zarówno przed, jak i po treningu. W tym czasie drzwi do szatni każdorazowo muszą pozostać zamknięte. W żadnym wypadku nie należy przebierać dzieci w pobliżu recepcji lub na korytarzu.

5. Prosimy nie stawać samochodami na miejscach niedozwolonych i zarezerwowanych dla klientów lokali usługowych (dotyczy miejsc parkingowych wzdłuż budynku po lewej stronie od bramy wjazdowej), a także nie zastawiać innych samochodów  (dotyczy to nawet 2 minutowego postoju). Prosimy zwrócić również uwagę na fakt, że po prawej stronie od bramy wjazdowej nie są wyznaczone miejsca parkingowe. W żadnym wypadku nie należy korzystać również z parkingu przy restauracji!

6. Prosimy zostawiać samochody zawsze na parkingu na wysokości boiska „Orlik” (tzw. „duży balon”). Jest to parking przeznaczony przede wszystkim dla członków naszej akademii piłkarskiej.

7. Jako akademia z najwyższymi standardami zdecydowanie polecamy podejście znane z profesjonalnych akademii z Zachodniej Europy, w których rodzice odwożą dzieci najdalej na parking klubowy, nie przebywając na terenie obiektu treningowego w czasie zajęć.

Prosimy bardzo o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych zaleceń.

Działając dla ośrodka J&J Sport Center, działają Państwo dla naszej Akademii, a więc Państwa dzieci i wspólnej sprawy!