Zaproszenie do wsparcia Mikołajek 2017 z KSPN POGOŃ.

mikołaj dzieckoMikołajki 2017 tuż tuż! Tradycyjnie obiecujemy wspaniałe niespodzianki dla naszych podopiecznych! Będzie nam jednak znacznie łatwiej udźwignąć finansowe wyzwania tych wydarzeń dzięki wsparciu, przede wszystkim ze strony Państwa firm, działalności, podmiotów gospodarczych, itp. Bardzo serdecznie o to prosimy! :)

Jako największa akademia piłkarska w Małopolsce możemy w zamian zaproponować wiele realnych korzyści marketingowych, za pośrednictwem: 

- modułów reklamowych na kalendarzach na 2018 rok (600 sztuk w pierwszym druku)

- strony internetowej www.kspn.pl (9514 wejść na stronę we wrześniu 2017 roku!)

- portalu społecznościowego Facebook (blisko 1700 polubień profilu Akademii)

- tytułu oficjalnego sponsora Mikołajek

- innych opcji ustalonych indywidualnie

Wsparcie firm może mieć charakter finansowy lub barterowy.

———-

Osoby prywatne chcące skierować na ten cel darowiznę, mogą to zrobić na konto:
OSKF „POGOŃ-SKOTNIKI”
30-396 Kraków, ul. Baczyńskiego 13
Nr konta (PKO I O./Kraków): 89 1020 2892 0000 5102 0164 0432
z dopiskiem: „Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia”

———-

W przypadku zainteresowania wsparciem, bardzo prosimy o kontakt z menedżerem KSPN POGOŃ, panem Marcinem Żurkiem – tel. 791366782 / e-mail: marcin.zurek@kspn.pl lub biuro@kspn.pl.

SERDECZNE UKŁONY I PODZIĘKOWANIA Z GÓRY ZA WSZELKĄ OKAZANĄ POMOC!!!

Dyżury Koordynatorów.

dyżurPoniżej dyżury Koordynatorów w tym tygodniu. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami gdzie odbywają się dyżury i jaki mają charakter.

– wtorek (21 listopada) w godzinach 15:45-16:30
/Stadion Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13/
DLA ROCZNIKÓW 2012-2006
wpłaty gotówkowe, zapisy do akademii (tylko roczniki 2012-2006) w tym wpłaty wpisowego, zwroty i wymiany strojów (na tą chwilę dostępne rozmiary od 130 do 160 cm)

– niedziela (26 listopada) w godzinach 11:00-11:45
/Stadion Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13/
DLA ROCZNIKÓW 2012-2006
wpłaty gotówkowe, zapisy do akademii (tylko roczniki 2012-2006), w tym wpłaty wpisowego, zwroty i wymiany strojów (na tą chwilę dostępne rozmiary od 130 do 160 cm)

UWAGA! Ważne informacje organizacyjne związane z funkcjonowaniem na obiekcie J&J!

15785540_1272484316149967_1374415800_oW związku ze zmianą grafiku treningów na zimowy i dużą ilością zajęć w halach pneumatycznych na obiekcie J&J Sport Center, bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Poniższe wskazówki dotyczą przebywania na obiekcie J&J Sport Center. Ponieważ w godzinach popołudniowych z oferty ośrodka korzysta wielu klientów indywidualnych oraz gości hotelowych, zależy nam bardzo, aby nasza obecność nie utrudniała ich obsługi. Stąd nasze prośby:

1. W miarę możliwości, prosimy o punktualne dostarczenie i odebranie dziecka z zajęć treningowych. Jeśli nie jest to konieczne, nie należy przyjeżdżać z dużym wyprzedzeniem.

2. Po odprowadzeniu dziecka do szatni i pozostawieniu pod opieką trenera, prosimy przebywać wyłącznie w pobliżu szatni. Obszar recepcji należy pozostawić wolny. Recepcja jest miejscem obsługi Klienta korzystającego z usług ośrodka, miejscem gdzie panuje cisza, a ciąg komunikacyjny jest sprawny.

W przeciwnym razie prosimy opuścić obiekt do czasu odbioru dziecka.

3. Na terenie ośrodka prosimy o zachowanie względnej ciszy, kulturę i szacunek względem wszystkich osób, poszanowanie mienia, a także dbanie o jak najlepszy wizerunek ośrodka i Akademii.

4. Prosimy przebierać dzieci zarówno przed treningiem jak i po treningu w szatni. W żadnym wypadku nie robić tego w pobliżu recepcji.

5. Prosimy nie zostawiać samochodów na miejscach niedozwolonych oraz zarezerwowanych dla Klientów lokali usługowych (dotyczy miejsc parkingowych wzdłuż budynku po lewej stronie od bramy wjazdowej). Przywożąc dziecko na trening, w żadnym wypadku nie należy korzystać z parkingu przy Restauracji (nawet na 5 minut ;-) )

6. Prosimy zostawiać samochody zawsze na parkingu na wysokości boiska „Orlik” (tzw. „duży balon”)

7. Jako akademia z najwyższymi standardami zdecydowanie polecamy podejście znane z profesjonalnych akademii z Zachodniej Europy, w których rodzice odwożą dzieci najdalej na parking klubowy, nie przebywając na terenie obiektu treningowego w czasie zajęć.

Prosimy bardzo o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych punktów.

Działając dla ośrodka J&J Sport Center, działają Państwo dla naszej Akademii, a więc Państwa dzieci i wspólnej sprawy!

Wyjazd do Wrocławia – ważne informacje.

1 grupa 2007Poniżej przesyłamy kilka istotnych informacji dotyczących dwudniowego wyjazdu drużyn z roczników 2007, 2009 i 2010 na prestiżowy turniej Olympic Trophy we Wrocławiu.

  • Wyjazd w dniu 18.11 (sobota), godz. 5:45 spod stadionu Pogoni – Kraków, ul. Baczyńskiego 13 (zbiórka 5 min wcześniej)
  • Powrót w dniu 19.11 (niedziela) godziny wieczorne (trenerzy wyslą smsa z przybliżoną godziną)

Miejsce turnieju: Olimpijski Football Club – Wrocław, al. I. J. Paderewskiego 35
Nocleg: http://www.domwroclawski.pl/
Chłopcy mają zapewnione wyżywienie, wodę oraz wejście do wrocławskiego Afrykarium w dniu nieturniejowym.

Do zabrania: jedzenie na drogę do Wrocławia, bidon, buty typu turf lub halówki (zakaz gry w korkach), ochraniacze, kompletny dres KSPN Pogoń, biało-czarny strój treningowy, niebieski strój treningowy, legitymacja szkolna lub ewentualnie inny dokument, rzeczy osobiste (w tym przybory kosmetyczne).
Chłopcy jadą w dresie KSPN oraz niebieskiej koszulce treningowej.

Chłopcy muszą również posiadać osobny plecak, w którym będą mieć zapakowane rzeczy na turniej (buty do gry, jedzenie, strój). W autobusie powinna pozostać torba z pozostałymi rzeczami.

1 grupa 2010 2 grupa 2009

Badania lekarskie – 25 listopada.

badania lekarskieW dniu 25 listopada (sobota) odbędzie się kolejna seria badań medycyny sportowej, które od tego sezonu realizuje dla naszej akademii firma Health Sport Management.

Badania zostaną przeprowadzone w Centrum Medycznym Ortotop przy ul. Ludwinowskiej 11.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu sportowym (treningach, meczach i innych zajęciach ruchowych) jest posiadanie aktualnych badań od lekarza medycyny sportowej.

W rozszerzeniu szczegóły dotyczące zapisów na badania. Cała informacja znajduje się również w zakładce „Dla rodziców -> Badania lekarskie”.

Czytaj dalej

Ewa Świndryk nową dietetyk KSPN Pogoń!

Dietetyk Ewa ŚwindrykNiezmiernie miło nam powitać nową Panią Dietetyk w sztabie szkoleniowym KSPN Pogoń Kraków!

Z dniem 6 listopada Pani Ewa Świndryk rozpoczyna współpracę z naszą akademią. Współpraca ta będzie obejmować prowadzenie warsztatów grupowych dla drużyn, konsultacje indywidualne dla rodziców i zawodników, warsztaty grupowe dla rodziców oraz prowadzenie osób wymagających stałej opieki dietetycznej lub zainteresowanych taką formą rozwoju własnego organizmu.

Poniżej kilka słów od Pani Ewy:

„Nazywam się Ewa Świndryk i jestem absolwentką Dietetyki na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Tematyka zdrowego odżywiania gości w moim życiu od kilku lat, a pasja z roku na rok rośnie. W obszarze moich zainteresowań dużą część zajmuje dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych i nutrigenomika. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza uczelnią zajmuję się prowadzeniem bloga i pisaniem artykułów z zakresu dietetyki klinicznej. Najwięcej radości czerpię z sukcesów pacjentów i przekonywania, że odchudzanie to nie głodówka, a przede wszystkim zdrowe zmiany w codziennym jadłospisie. Wolny czas spędzam aktywnie na sali treningowej, dzięki czemu mogę oderwać się od codziennej rutyny.”

ZIMA 2017/2018 – harmonogram zajęć.

balon boisko orlik JJ6 listopada br. nastąpi tradycyjna, stała zmiana harmonogramu treningowego z letniego na zimowy. Umowny okres zimowy co roku trwa w naszej akademii od początku listopada do końca marca.

Podobnie jak w poprzednim roku korzystać będziemy w tym okresie z doskonałych warunków jakie oferują 4 miejsca treningowe, wszystkie zlokalizowane blisko siebie:

  • J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40)
  • Hala OSiR Kolna (Kraków, ul. Kolna 2)
  • Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 54 (Kraków, ul. Tyniecka 122)
  • Sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 (Kraków, ul. Skotnicka 86)

 

Szczegółowe terminy zajęć poszczególnych grup treningowych w rozwinięciu…

Czytaj dalej